fbpx

Nowe Auto w Firmie? 21 różnic w jego sfinansowaniu

21 czerwca 2018
Karol Całus

Planujesz kupić nowy samochód do firmy?
Zapewne zastanawiasz jak/czym go sfinansować?
Co wybrać: Wynajem, Leasing a może Kredyt?

Samo porównanie cen wynajmu, leasingu i kredytu nie wystarczy, aby dokonać optymalnego wyboru sposobu finansowania inwestycji. Leasing kusi korzyściami na gruncie podatków, niższym ryzykiem i nie „ciąży” na przedsiębiorstwie tak jak kredyt ale czy się opłaci? No i co z tym wynajmem? Dla kogo jest? Jakie są różnice? Co jest lepsze?

Sporo jest publikacji/poradników i złotych środków na ten temat jednak ja dam Tobie konkretne informacje, dzięki którym Sam możesz zobaczyć najważniejsze różnice w możliwościach sfinansowania samochodu w firmie.

W tym zestawieniu znajdziesz 21 najczęstsze pytania jakie otrzymuję od przedsiębiorców.

Zobacz co dla Ciebie i Twoje firmy jest najważniejsze i porozmawiajmy o tym.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  Podając swój numer telefonu wyrażasz zgodę na to, abyśmy do Ciebie zadzwonili w sprawie Twojego zapytania. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Administratorem twoich danych osobowych jest Zaufany Ekspert ul. Kozietulskiego 1, 80-156 Gdańsk. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności.

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Prześlij zapytanie online lub zamów rozmowę i poczekaj na nasz telefon.
  Kontakt z nami
  envelope-omap-markerphone
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram