fbpx
Kredyty konsolidacyjne na spłatę innych zobowiązań.
Postaw na sprawdzone finansowanie z obniżoną ratą i dodatkową gotówką na bieżące wydatki.
Poznaj Twoje korzyści.
DOPASOWANA KWOTA
Otrzymasz kredyt na spłatę bieżących zobowiązań, a także zyskasz możliwość dobrania dodatkowej gotówki na dowolny cel w sumie nawet do 500 tys. zł.
ATRAKCYJNE WARUNKI
Zyskasz pewność, że prowizja, poziom opłat, jak i ubezpieczeń jest na maksymalnie niskim poziomie, który opłaca się Tobie, a nie bankom. Dzięki temu realnie obniżysz poziom miesięcznych rat.
POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA
Finansowanie zostanie dopasowane tak, aby odpowiadać Twoim potrzebom, a przede wszystkim w sposób, który zapewni Ci jego komfortową spłatę.

Zapewnij sobie bezpieczną spłatę innych kredytów.

Kliknij i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś.
Skontaktuj się ze mną

Kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką, dostępny w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia oraz Sopot)

“Obniż swoją ratę nawet o kilkaset złotych”, “Płać mniej”, “Nie przepłacaj za swój kredyt” - właśnie tak brzmi wiele komunikatów wysyłanych przez banki, doradców, jak i pośredników zajmujących się sprzedażą kredytów konsolidacyjnych.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w wielu tego typu ofertach niska rata nie wynika wprost z obniżenia oprocentowania, poziomu prowizji, czy chociażby rezygnacji z ubezpieczenia. Jej wysokość podyktowana jest “sztucznym” przedłużaniem okresu spłaty kredytu. Przez to wysokość rat wydaje się dużo niższa, jednak ze względu na dłuższy okres kredytowania – dochodzi do dużego wzrostu odsetek samego kredytu konsolidacyjnego.

Dedykowana pomoc doradcy w pozyskaniu opłacalnego kredytu konsolidacyjnego

Decydując się na współpracę ze mną, otrzymujesz nie tylko wsparcie profesjonalnego i doświadczonego eksperta finansowego. Tym, na co możesz liczyć, jest przede wszystkim odpowiedzialność i pełna transparentność. Do przygotowania najlepszej oferty kredytu konsolidacyjnego wykonam co najmniej kilka analiz - biorąc przy tym pod uwagę nawet kilkanaście propozycji od różnych banków. Wnikliwie zbadam wszystkie warunki finansowania, a także przeprowadzę niezbędne kalkulacje.

Wszystko po to, aby w ich wyniku przedstawić Ci wyłącznie sprawdzone oferty kredytów konsolidacyjnych – bezpieczne, opłacalne, a przede wszystkim idealnie wpisujące się w Twoje potrzeby.

Jak to u mnie działa?

Stawiam na etyczne i odpowiedzialne finansowanie, czego najlepszym przykładem jest fakt, iż za każdym razem edukuję swoich klientów, aby rozumieli warunki, jakie dzięki mnie może im zaproponować bank. Dysponuję dedykowanymi rozwiązaniami i narzędziami, które pozwalają mi na bieżąco wyliczać i analizować oferty wielu banków. Dodatkowo, posiadam dostęp do najbardziej aktualnych promocji oferowanych przez banki. Dzięki temu wiem, która instytucja w danym miesiącu zapewnia najlepsze warunki.

To wszystko sprawia, że jestem w stanie znaleźć finansowanie praktycznie dla każdego klienta. Nawet wówczas, gdy rodzimy bank odmawia udzielenia finansowania. Po dogłębnej weryfikacji, składam wnioski wyłącznie w instytucjach, które oferują najbardziej atrakcyjne warunki i co do których pozytywnej decyzji jestem pewny.

Na koniec służę również radą, podpowiadając moim klientom, co powinni zrobić, aby odzyskać część kosztów naliczonych przez banki. Choć inni doradcy i kancelarie prawne biorą za to nawet 40% - ja robię to całkowicie za darmo :).

Cel kredytu konsolidacyjnego, czyli na co możesz przeznaczyć ten rodzaj finansowania?

Do jednych z głównych przeznaczeń kredytów konsolidacyjnych możemy zaliczyć cel, jakim jest spłata innych zobowiązań (kredytów bankowych, jak i mniejszych pożyczek). Ten rodzaj finansowania daje bowiem możliwość jednoczesnej spłaty kilku innych – dodatkowo oferując szansę na obniżenie comiesięcznych kosztów.

Poza niekwestionowaną wygodą oraz możliwością ograniczenia wysokości miesięcznych rat, kredyt konsolidacyjny pozwala również na dobranie dodatkowej gotówki, którą zazwyczaj można przeznaczyć na dowolny cel biznesowych, jak i konsumpcyjny.

Jeżeli zależy Ci na uzyskaniu taniego i bezpiecznego finansowania, a dodatkowo pragniesz, aby Twoją sprawę poprowadził zaufany ekspert finansowy – skontaktuj się ze mną. Na co dzień działam w Trójmieście, jednak z równie wielką chęcią obsługuję wszystkich klientów z okolicznych miast: Redy, Pucka, Władysławowa, Helu, Pruszcza i Starogardu, a nawet Wejherowa.
konsolidacja 2

ZAMÓW ROZMOWĘ

  Podając swój numer telefonu wyrażasz zgodę na to, abyśmy do Ciebie zadzwonili w sprawie Twojego zapytania. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Administratorem twoich danych osobowych jest Zaufany Ekspert ul. Kozietulskiego 1, 80-156 Gdańsk. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności.

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Prześlij zapytanie online lub zamów rozmowę i poczekaj na nasz telefon.
  Kontakt z nami
  envelope-orefreshlistmap-markercheck-square-ophone
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram