fbpx
Kredyty dla Twojej firmy.
Postaw na bezpieczne i sprawdzone finansowanie, któremu możesz zaufać.
Poznaj Twoje korzyści
WYSOKA KWOTA KREDYTU
Weźmiesz nawet do 1 mln złotych kredytu na rozwój lub bieżące działanie Twojej firmy bez dodatkowych zabezpieczeń.
NA DOWOLNY CEL BIZNESOWY
Skorzystasz z finansowania, na co tylko chcesz: otwarcie działalności, jej rozwój, bieżące funkcjonowanie, zakup pojazdów, maszyn i urządzeń, a nawet spłatę zadłużenia.
BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA
Zyskasz pewność, że cała transakcja jest dla Ciebie w pełni bezpieczna oraz szybka, ale przede wszystkim będziesz miał gwarancję, że stać Cię na to finansowanie.

Zapewnij bezpieczne finansowanie dla Twojej firmy.

Kliknij i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś.
Skontaktuj się ze mną

Kredyty dla firm Gdańsk, Gdynia Sopot i nie tylko

Szybkie tempo przemian społecznych oraz ciągły rozwój technologii wymagają współcześnie od przedsiębiorców, aby podążali z duchem czasu. Dla zachowania konkurencyjności, często niezbędne są kosztowne inwestycje. Nie zawsze firma dysponuje wystarczającymi środkami, aby z wypracowanego zysku w całości pokryć koszty takiego niezbędnego przedsięwzięcia. Wiele firm spotyka na swojej drodze również okresowe problemy finansowe, które uzdrowić może jedynie szybki „zastrzyk gotówki” np. w postaci kredytu firmowego. Istnieją też liczne start-upy, które nie dysponując potężnym kapitałem i zmuszone są często szukać finansowania na rozruch.

Co w takich sytuacjach powinna zrobić każda firma?

Z pomocą mogą przyjść nam instrumenty finansowe dedykowane specjalnie dla firm i przedsiębiorców. Aktualny rynek oferuje szereg tego typu, dedykowanych rozwiązań kredytowych. Bez względu na to czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, czy też reprezentujesz spółkę. Istnieje szeroki wachlarz możliwości finansowania dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb. Kredyty dla firm można przeznaczyć zarówno na rozkręcenie nowego biznesu, poprawę kondycji finansowej już istniejącego przedsiębiorstwa, zakup samochodów, spłatę zadłużenia, czy też finansowanie planowanych inwestycji.

Pozyskać można nawet bardzo wysokie kwoty, rozłożone na wieloletnie, dogodne raty. Warunki uzyskania określonej sumy banki i pozabankowe instytucje finansowe zawsze rozpatrują indywidualnie. Pod uwagę biorą szereg czynników mających wpływ na ostateczną decyzję kredytową. Między innymi: aktualną sytuacja finansowa firmy, generowany w ostatnich latach dochód czy okres, w jakim przedsiębiorstwo działa na rynku. Często istotna bywa również dotychczasowa historia kredytowa firmy.

Gdzie i jak szukać kredytów firmowych?

Jako że decyzje o udzieleniu kredytu instytucje finansowe podejmują indywidualnie, warto zawsze sprawdzać możliwości uzyskania go w kilku miejscach jednocześnie. W moim menu posiadam aktualne oferty ponad 30 banków i instytucji pozabankowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, dysponuję również odpowiednią wiedzą – w jaki sposób ubiegać się o kredyt dla firm i przygotować niezbędne dokumenty.
Pomogę Ci sprawnie przejść przez poprzez cały proces udzielając wsparcia od A do Z. W swojej dotychczasowej praktyce mogę poszczycić się wysoką – bo ponad 95% skutecznością w pozyskiwaniu kredytów dla firm oraz osób prywatnych. Jestem otwarty na wszelkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby z Gdańska, Sopotu i Gdyni, a także miast położonych niedaleko Trójmiasta: Rumia, Reda, Wejherowo, Puck, Władysławowo, Hel, Kartuzy, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański, Nowy Dwór Gdański, Stegna
kredyt firma 2

ZAMÓW ROZMOWĘ

  Podając swój numer telefonu wyrażasz zgodę na to, abyśmy do Ciebie zadzwonili w sprawie Twojego zapytania. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Administratorem twoich danych osobowych jest Zaufany Ekspert ul. Kozietulskiego 1, 80-156 Gdańsk. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności.

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Prześlij zapytanie online lub zamów rozmowę i poczekaj na nasz telefon.
  Kontakt z nami
  envelope-omap-markercheck-square-ophonesmile-oeur
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram