fbpx
Kredyty na zakup Twojego domu lub mieszkania.
Wybierz bezpieczne i sprawdzone finansowanie, któremu możesz zaufać.
Poznaj Twoje korzyści.
WYSOKA KWOTA
Weźmiesz nawet do 10 mln złotych kredytu na zakup, budowę oraz remont nieruchomości.
DOWOLNA NIERUCHOMOŚĆ
Skorzystasz z finansowania, dzięki któremu kupisz, wybudujesz lub wyremontujesz swoje wymarzone mieszkanie bądź dom.
BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA
Zyskasz pewność, że cała transakcja jest dla Ciebie w pełni bezpieczna i szybka, ale przede wszystkim będziesz miał gwarancję, że stać Cię na to finansowanie.

Zapewnij bezpieczne finansowanie domu lub mieszkania.

Kliknij i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś.
Skontaktuj się ze mną

Kredyty hipoteczne na zakup, remont lub budowę mieszkania albo domu - Gdańsk, Gdynia Sopot, całe Trójmiasto

Wybór optymalnego kredytu hipotecznego to dla wielu z nas jedna z najważniejszych decyzji finansowych, jakie podejmujemy w swoim życiu. Najgorszym doradcą w takich okolicznościach jest bez wątpienia pośpiech. Jedynie dokładna analiza warunków kredytu na zakup nieruchomości, daje nam bowiem pewność dokonania właściwego wyboru. Należy podkreślić, że kredyt hipoteczny to bardzo poważne zobowiązanie. Na pewno większość z nas słyszała o sytuacji osób, które zaciągnęły kredyty hipoteczne we frankach szwajcarskich. Pozornie atrakcyjne warunki okazały się mniej korzystne wraz ze zmianami na rynku finansowym. Korzystając z pomocy profesjonalnego doradcy finansowego znaczna cześć osób uchroniła się jednak wówczas przed podjęciem decyzji o kredycie w obcej walucie.

Kredyt hipoteczny – raty, odsetki, umowy i zabezpieczenia w Trójmieście

Większość osób zaciągających kredyt hipoteczny zwraca przede wszystkim uwagę na wysokość miesięcznej raty spłaty. Choć element ten z pewnością ma duże znaczenie, kredyt hipoteczny jest jednak nieco bardziej skomplikowanym produktem finansowym, którego liczne czynniki wpływają w różnym okresie czasu na stan naszego portfela. Pośród najbardziej istotnych wymienić należy: różnicę pomiędzy ratą stałą a malejącą i wpływ tego czynnika na zdolność kredytową; znaczenie czynnika WIBOR i jego wpływ na wysokość rat i oprocentowania; marżę kredytu hipotecznego czy finalnie prowizję banku. Dokonujący wyboru określonej oferty bankowej warto już na wstępie wziąć je wszystkie pod uwagę.

Co warto wiedzieć o kredycie hipotecznym?

Kredyt hipoteczny to zwykle umowa dotycząca kwoty o wartości kilkuset tysięcy złotych. Wiąże ona klienta z bankiem najczęściej na okres kilkudziesięciu lat. I choć oczywiście w praktyce możemy odsprzedać mieszkanie z kredytem, spłacić całość kredytu wcześniej, czy też wykonać szereg innych opcji, to jednak warto dokładnie przyjrzeć się ofertom i wybrać tą najbardziej korzystną. Wziąć pod uwagę i mieć świadomość nawet najmniejszych kosztów, takich jak na przykład obowiązkowe, okresowe ubezpieczenia nabytej nieruchomości. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu, pomogę Ci w dokładnej analizie dostępnych opcji oraz dokonaniu optymalnego wyboru.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  Podając swój numer telefonu wyrażasz zgodę na to, abyśmy do Ciebie zadzwonili w sprawie Twojego zapytania. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Administratorem twoich danych osobowych jest Zaufany Ekspert ul. Kozietulskiego 1, 80-156 Gdańsk. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności.

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Prześlij zapytanie online lub zamów rozmowę i poczekaj na nasz telefon.
  Kontakt z nami
  envelope-omap-markerphonehomethumbs-upcheckmark-circle
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram