fbpx
Leasingi na rozwój Twojej firmy.
Weź bezpieczne i sprawdzone finansowanie pojazdów, któremu możesz zaufać.
Poznaj Twoje korzyści.
WYSOKA KWOTA
Weźmiesz nawet do 500 tys. złotych leasingu w uproszczonej procedurze, dzięki której kupisz pojazd lub maszynę, której potrzebujesz.
ELASTYCZNE FINANSOWANIE
Skorzystasz z wygodnego finansowania, które będzie dopasowane do twoich preferencji dzięki czemu masz realny wpływ na ofertę i jej możliwości
BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA
Zyskasz gwarancję, że cała transakcja jest dla Ciebie w pełni bezpieczna, a dodatkowo otrzymasz pewność, iż stać Cię na ten rodzaj produktu finansowego

Zapewnij bezpieczne finansowanie pojazdów dla Twojej firmy.

Kliknij i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś.
Skontaktuj się ze mną

Leasing samochodowy Trójmiasto - na zakup lub wynajem długoterminowy auta

Podejmując decyzję dotyczącą zakupu samochodu lub innego pojazdu mechanicznego, bez pełnego pokrycia w gotówce, najczęściej wybieramy kredyt lub leasing. Obie formy finansowana możliwe są do uzyskania zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Jednak rozwiązanie to jest szczególnie korzystne dla tych drugich. Dlaczego?

Leasing konsumencki, finansowy i operacyjny – definicja i omówienie

Leasing to forma finansowania pojazdów, której konstrukcja korzystnie wpływa na optymalizację podatkową podmiotów gospodarczych. Do wyboru oferowany jest leasing finansowy – przypominający sprzedaż w formie ratalnej. A także operacyjny – funkcjonujący na zasadach zbliżonych do najmu długoterminowego. W przypadku, gdy z leasingu skorzystać chciałaby osoba prywatna, mówimy wówczas o leasingu konsumenckim.

Przedmiotem umowy leasingowej może być zarówno samochód, jaki firma leasingowa nabędzie, a następnie będzie użyczać leasingobiorcy. Może być też nim pojazd znajdujący się już w ofercie tej firmy. Leasingodawca w zmian za użyczenie pojazdu pobiera okresowe opłaty. Leasingobiorca zaś - otrzymuje stosowne faktury, będące podstawą do zastosowania legalnej optymalizacji podatkowej. Firmy leasingowe w swojej ofercie posiadają zarówno pojazdy nowe, jak i często kilkuletnie, na których wykup nie zdecydowali się użytkujący je wcześniej leasingobiorcy.

Zdolność leasingowa – co na nią wpływa?

Odpowiadając na to pytanie należy ponownie rozgraniczyć opcję konsumencką (dla osób prywatnych) oraz leasing samochodowy dla firm. W przypadku tego pierwszego, ocena zdolności jest nieco mniej restrykcyjna. Często firmy leasingowe oczekują jedynie dowodu tożsamości, zaświadczenia o dochodach oraz wpłaty czynszu inicjalnego (stanowiącego procent wartości samochodu). Od klientów biznesowych zwykle oczekiwane jest przedstawienie: obrotów lub zysków firmy z minionego roku obrachunkowego, majątku firmy oraz ewentualnego stanu zadłużenia. Weryfikowana może być również wiarygodność finansowa firmy – czas prowadzenia działalności, a nawet historia kredytowa. Przy czym, bardziej restrykcyjne wymogi dotyczą tu spółek niż jednoosobowych działalności gospodarczych.

W praktyce, dla doświadczonego eksperta finansowego nie stanowi większego problemu pozyskanie leasingu nawet dla przedsiębiorcy dopiero rozpoczynającego działalność gospodarczą.
leasing 2

ZAMÓW ROZMOWĘ

  Podając swój numer telefonu wyrażasz zgodę na to, abyśmy do Ciebie zadzwonili w sprawie Twojego zapytania. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Administratorem twoich danych osobowych jest Zaufany Ekspert ul. Kozietulskiego 1, 80-156 Gdańsk. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności.

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Prześlij zapytanie online lub zamów rozmowę i poczekaj na nasz telefon.
  Kontakt z nami
  envelope-omap-markerphonethumbs-upspell-checkcheckmark-circle
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram