fbpx
Poznaj opinie ludzi, którzy mi zaufali.
Oto recenzje moich dotychczasowych klientów.
Poznaj Twoje korzyści.
woman

Anna Kowalik

Przedstawiciel handlowy
Branża spożywcza
Dzięki pomocy Pana Karola udało mi się bezproblemowo przejść przez proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Pan Karol rzetelnie i w przystępny sposób objaśnił wszelkie kwestie dotyczące poszczególnych ofert, dzięki czemu udało mi się uniknąć niemiłych niespodzianek. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.
woman

Olga Machulska

PR Manager
HR Manager
Pan Karol pomagał mi w wyborze najlepszej propozycji kredytowej dla mnie. Cały proces przebiegł szybko i sprawnie, dzięki fachowej wiedzy i doświadczeniu Pana Karola. Z pewnością polecam usługi rodzinie i znajomym. Jestem zadowolona ze współpracy i jeszcze raz dziękuję.
man

Robert Morawiec

Przedstawiciel handlowy
Firma spedycyjna
Moja sytuacja finansowa była dosyć skomplikowana, wydawało mi się, że uzyskanie kredytu hipotecznego będzie niemożliwe. Znajomy polecił mi Pana Karola, postanowiłem spróbować i okazało się, że jednak nie jest aż tak źle jak myślałam. Dzięki rzetelnej pomocy jaką tutaj otrzymałam udało mi się dostać upragniony kredyt.
woman

Anna Marczyńska

PR Manager
Kancelaria prawna
Współpraca z Panem Karolem przebiegła bez zarzutu, bardzo miło i profesjonalnie. Mimo, iż sytuacja była trudna pan Karol pomógł nam w uzyskaniu kredytu na wymarzone mieszkanie. Polecam każdemu serdecznie, na pewno nikt się nie zawiedzie!
woman

Joanna Baranowska

Asystentka
Firma gastronomiczna
Pana Karola poleciła mi znajoma, wczoraj podpisałam umowę z bankiem i z czystym sumieniem mogę polecić i będę polecała Pana Karola moim znajomym. Cały proces od porównania ofert, poprzez omówienie umów o kredyt, wybór najbardziej korzystnej umowy oraz jej podpisania przebiegło bardzo sprawnie, jasno i rzeczowo.

Chcesz dołączyć do grona moich zadowolonych klientów?

Kliknij i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś.
Skontaktuj się ze mną

Opinie i recenzje na temat współpracy z ekspertem finansowym z Trójmiasta

Powyżej znajdziesz opinie moich dotychczasowych klientów dotyczące jakości oferowanych przeze mnie usług doradczych oraz proponowanych instrumentów finansowych. Chcesz skorzystać z moich usług i aby Twoja opinia również znalazła się na tej stronie? Skontaktuj się ze mną, a z przyjemnością przygotuję dla Ciebie propozycje najlepszych rozwiązań finansowych.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  Podając swój numer telefonu wyrażasz zgodę na to, abyśmy do Ciebie zadzwonili w sprawie Twojego zapytania. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Administratorem twoich danych osobowych jest Zaufany Ekspert ul. Kozietulskiego 1, 80-156 Gdańsk. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności.

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Prześlij zapytanie online lub zamów rozmowę i poczekaj na nasz telefon.
  Kontakt z nami
  envelope-omap-markerphone
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram