fbpx
Środki z UE na rozwój lub otwarcie firmy.
Pozyskaj tanie unijne finansowanie w kwocie od 50 tys. do 15 mln, z oprocentowaniem już od 0,25% w skali roku.
Poznaj Twoje korzyści.
SZEROKI WYBÓR
Bogata oferta form finansowania, które z powodzeniem dopasujesz do swoich potrzeb, jak i charakteru Twojej działalności.
WSPARCIE TWOJEJ FIRMY
Zyskasz bieżącą pomoc zarówno wtedy, gdy jesteś dopiero na etapie tworzenia swojego przedsiębiorstwa, jak i chcesz postawić na jego intensywny rozwój.
WARUNKI WARTE UWAGI
A wszystko to na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach – z niskim wkładem własnym oraz oprocentowaniem nawet poniżej 1% w skali roku!

Oprocentowanie niespotykanie nigdzie indziej

Jeśli cel, na który chcesz pozyskać unijne środki spełnia określone warunki - możesz liczyć na naprawdę bardzo atrakcyjne formy finansowania, z oprocentowaniem zaczynającym się już od niespełna 0,25% w skali roku.

Obecnie, do preferowanych dziedzin zaliczają się: inwestycje w fotowoltaikę, zakup maszyn i pojazdów, a także innych środków trwałych na potrzeby funkcjonowania firmy.

Pozyskaj bezpieczne finansowanie dla swojej firmy.

Kliknij i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś.
Skontaktuj się ze mną

Pożyczka i kredyt unijny dla firm do pozyskania w Trójmieście, na terenie Gdańska, Gdyni oraz Sopotu

Pożyczki pochodzące z Unii Europejskiej od lat pełnią rolę silnego pociągu napędowego wpływającego na powstawanie oraz rozwój wielu polskich przedsiębiorstw. Dzięki takiemu atrakcyjnemu finansowaniu możesz bowiem z powodzeniem założyć nową działalność gospodarczą, jak i postawić na unowocześnienie i rozbudowę Twojej dotychczasowej firmy.

Jednym z kluczowych powodów, dla których warto wnioskować o pożyczkę z UE są przede wszystkim atrakcyjne warunki tego rodzaju finansowania.
Po pierwsze - można pozyskać naprawdę duży zastrzyk gotówki (od kilkuset tysięcy, do nawet ponad miliona złotych).
Po drugie – kredyty UE oferują bardzo preferencyjne koszty, związane z imponująco niskimi poziomami ich oprocentowania. Obecnie, stanowią jedne z najbardziej atrakcyjnych form pozyskiwania kapitału na otwarcie, jak i rozwój przedsiębiorstwa.
Po trzecie - pożyczki nie opierają się o WIBOR (ponieważ należą do środków z UE), dzięki czemu raty przez cały okres finansowania pozostają na niezmiennym poziomie.
Wszystko przez to, że czynniki zewnętrzne nie mają na nie absolutnie żadnego wpływu. Po czwarte - środki pożyczane z UE nie stanowią obciążenia dla zdolności kredytowej. Dzieje się tak, ponieważ... a tego dowiesz się już na spotkaniu ;).

Wsparcie i indywidualne doradztwo w pozyskaniu środków z UE – prosto od dedykowanego eksperta finansowego

W ramach współpracy ze mną, otrzymasz pełne i kompleksowe wsparcie w pozyskaniu atrakcyjnej pożyczki unijnej. Najpierw przedstawię Ci dostępne możliwości, a następnie pomogę w wyborze najlepszego finansowania. Dodatkowo, będę służył wsparciem i pomocą w załatwieniu wszelkich formalności. Zaczynając od momentu gromadzenia wszelkich dokumentów, poprzez proces wnioskowania, analizy, aż na dopięciu wszystkiego na ostatni guzik i uzyskaniu pożyczki z unii kończąc.

Cel wydatkowania środków unijnych - czyli na co możesz wydać pieniądze z pożyczki?

Głównym celem, na które przeznaczane są pożyczki pochodzące ze środków Unii Europejskiej jest wsparcie polskich przedsiębiorców. Pomoc rozumiana jako czynnik mający wpływać na wzrost poziomu ich konkurencyjności, innowacyjności, a co za tym idzie - także rentowności. Właśnie dlatego, obecnie UE oferuje co najmniej kilka różnych wariantów finansowania – dopasowanych do charakteru poszczególnych branż, jak i celów, jakie mają one osiągać.

Jeśli chcesz uzyskać kompleksową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, a co za tym idzie – zdobyciu środków UE – skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością przeprowadzę Cię przez cały proces, dbając zarówno o dostarczanie Ci niezbędnych informacji, jak i dopilnowanie tego, aby środki zostały przyznane właśnie Tobie.
Moje biuro mieści się w Trójmieście, gdzie na co dzień obsługuję klientów z Gdańska, Gdyni i Sopotu. Jednak do skorzystania z moich usług zapraszam również osoby zamieszkujące okoliczne miejscowości: Puck, Redę, Hel, Władysławowo, Wejherowo, czy chociażby Starogard i Pruszcz Gdański.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  Podając swój numer telefonu wyrażasz zgodę na to, abyśmy do Ciebie zadzwonili w sprawie Twojego zapytania. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Administratorem twoich danych osobowych jest Zaufany Ekspert ul. Kozietulskiego 1, 80-156 Gdańsk. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności.

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Prześlij zapytanie online lub zamów rozmowę i poczekaj na nasz telefon.
  Kontakt z nami
  envelope-omap-markerphoneapartmentlocationtext-align-left
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram