fbpx
Ubezpieczenia dla ochrony Ciebie, Twoich bliskich i Twojej firmy.
Skorzystaj ze sprawdzonej formy ochrony, której możesz zaufać.
Poznaj Twoje korzyści.
WYSOKA KWOTA
W razie wystąpienia nieprzewidzianej szkody lub wypadku, otrzymasz finansowanie, które pozwoli Ci na pokrycie wszystkich strat - nawet do 4 mln złotych.
NA KAŻDĄ SYTUACJĘ
Ubezpieczysz wszystko, co jest dla Ciebie najcenniejsze: zdrowie i życie, nieruchomości, jak i cały majątek.
WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO
Zyskasz komfort, że zarówno Ty, Twoi bliscy, jak i firma, jesteście chronieni w najlepszy możliwy sposób.

Zapewnij bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

Kliknij i skontaktuj się ze mną jeszcze dziś.
Skontaktuj się ze mną

Ubezpieczenia Trójmiasto - ochrona życia, zdrowia, mieszkania i domu

Wybór dobrego ubezpieczenia z pośród licznych rynkowych ofert potrafi przysporzyć prawdziwego bólu głowy. Chętnie pomogę Ci w podjęciu najbardziej optymalnej decyzji.

Dzięki mnie zaoszczędzisz czas, którego wymagałoby samodzielne zapoznanie się z szeroką gamą dostępnych na rynku produktów różnych firm ubezpieczeniowych. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynkowych trendów, unikniesz też ewentualnych błędnych decyzyjnych. Moja firma działa całkowicie niezależnie od firm ubezpieczeniowych czy instytucji finansowych. Dlatego też, będąc jednostką bezstronną, mam przede wszystkim na uwadze interes moich klientów – czyli także Twój.

Przygotowując dla Ciebie ofertę, analizuję szeroki wachlarz propozycji sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych. Pod uwagę biorę indywidualne kryteria wpływające na optymalny dobór najlepszych rozwiązań. Profesjonalnie doradzam, jakie ubezpieczalnie najlepiej zadbają o komfort Twojego bezpieczeństwa. Zabezpieczą zdrowie, życie, odpowiedzialność cywilną czy majątek.

Ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie mieszkania i majątku w Gdańsku, Gdyni, Sopocie

Ubezpieczenie na życie to coraz chętniej wykupowany przez Polaków rodzaj polisy. Stanowi ono swojego rodzaju zabezpieczenie najbliższych na wypadek nieprzewidzianych okoliczności losu. Współcześnie sięgają po nie już nie tylko osoby pracujące w zawodach podwyższonego ryzyka.

Ubezpieczenie mieszkania jest jedną z najpopularniejszych z dostępnych na rynku polis. W końcu nasz dom, to nasza ostoja, a wykupując ubezpieczenie podnosimy poziom tej stabilizacji. Ubezpieczenie mieszkania może nas zabezpieczyć nie tylko przed ponoszeniem skutków włamania, ale także nieszczęśliwych wypadków, jak zalanie, czy nawet klęsk żywiołowych.

ZAMÓW ROZMOWĘ

  Podając swój numer telefonu wyrażasz zgodę na to, abyśmy do Ciebie zadzwonili w sprawie Twojego zapytania. Zgodę możesz wycofać w każdym czasie. Administratorem twoich danych osobowych jest Zaufany Ekspert ul. Kozietulskiego 1, 80-156 Gdańsk. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajdziesz w naszej  Polityce Prywatności.

  Potrzebujesz porady?

  Skontaktuj się z nami a znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie. Prześlij zapytanie online lub zamów rozmowę i poczekaj na nasz telefon.
  Kontakt z nami
  envelope-omap-markerphoneselectthumbs-upcheckmark-circle
  linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram